Housing.lt

Klinkerio plytelės - tvirtas pasirinkimas

Dėl puikių eksploatacinių savybių, tokių kaip vandens garų pralaidumas, atsparumas šalčiui, labai mažas vandens įgeriamumas, garantuojančių ilgą klinkerinių plytelių tarnavimo laiką, taip pat lengvo montavimo ir apdirbimo, vis dažniau fasado apdailai naudojamos klinkerinės plytelės tiek renovuojant senus pastatus, tiek statant naujus.

Skaityti toliau...

 


Statybiniai blokeliai - kuriuos rinktis?

Namų statyba iš blokelių jau baigia išstumti tradiciniais tapusius statinius iš plytų. Mūro blokeliai plačiai naudojami ne tik individualių namų statyboms. Jie populiarūs pramoninių pastatų, sienų tarp butų ir laiptinių, pertvarų, gaisrui atsparių ir garsui nepralaidžių sienų statyboms. Blokeliai, iš kurių statomos (mūrijamos) namų sienos, gali būti keturių tipų: keraminiai, silikatiniai, keramzitbetonio ir akytojo betono.

Skaityti toliau...Sienų šiltinimas putų polistirenu - efektyvu ir ekonomiška

Polistireninis putplastis taikytinas visų išorinių sienų šiltinimui. Jis naudotinas tinkuojamose, vėdinamose bei kitose išorinių sienų šiltinimo sistemose. Šiltinant sienas polistireniniu putplasčiu gaunamas patikimas šiltinimo sistemos sandarumas.

Skaityti toliau...

 

 


Fasado apdailos medžiagas - namo apdaila iš lauko

Namo išvaizdos formavimas, apdailos medžiagų parinkimas vyksta jau pirmosiomis projekto rengimo stadijomis, kai pasirenkama sienų konstrukcija. Statybos metu šios medžiagos tik konkrečiai įvardijamos, galutinai pasirenkamos spalvos ir deriniai. Apdailos medžiagų parinkimas vyksta pagal tai, koks yra gyvenamojo namo konstrukcinis modelis, sienų konstrukcija, apdailos medžiagų išvaizda ir asmeniniai norai, svarbios ir medžiagų eksploatacinės savybės, ekologiškumas, ilgaamžiškumas ir, žinoma, kaina.

Skaityti toliau...

 

 

Kitas puslapis 1 2 3 4 5 6 7 8 9