Housing.lt

Keraminės čerpės - patikima stogo danga

Manoma, kad didelis čerpių svoris yra jų trūkumas. Atsižvelgiant į pasirinktą čerpių tipą 1 m2 stogo dangos masė gali siekti nuo 40 iki 60 kg. Tačiau reikia atkreipti dėmesį, jog didesnis dangos svoris nedidina gegnių skerspjūvio, jis parenkamas pagal reikiamą apšiltinimo storį ir grebėstų prikalimo sąlygas.

Skaityti toliau...Lietaus nuvedimo sistemos

Lietaus nuvedimo sistemoms turi būti naudojama ne plonesnė nei 0,6 mm storio, specialios markės konstrukcinio plieno skarda. Specialus plienas čia reiškia, kad jis turi būti ir atsparesnis korozijai, ir tvirtesnis, t.y. atsparesnis lenkimui.

Skaityti toliau...

 

 


Langai - ką pasirinkti?

Renkantis langus svarbu atsakyti į šiuos klausimus:„Kokį langų tipą (mediniai, plastikiniai, aliuminio profilio, o galbūt visų šių medžiagų kombinacijos) pasirinkti?",„Kiek lėšų galite skirti langams?",,,Kiek laiko galėsite skirti langų priežiūrai?",,,Kaip ilgai ketinate juos naudoti?",,,Ar Jums svarbu ekologiškumas?",„Ar langas Jums svarbus kaip interjero akcentas?", „Ar turite paisyti namo eksterjero, jo vienodumo reikalavimų?"

Skaityti toliau...

 


Mediena - ekologiška statybinė medžiaga

Lietuvoje šiuo metu populiarėja fasado apdaila iš maumedžio medienos. Tokia fasadų apdaila labai populiari Europoje ir Skandinavijoje. Mūsų šalyje tai laikoma prabanga dėl nemažos maumedžio kainos. Medinė fasadų apdaila gali būti derinama prie kitų natūralių statybinių apdailos medžiagų, statybinio tinko arba molinių plytų.

Skaityti toliau...


Kitas puslapis 1 2 3 4 5 6 7 8 9