Housing.lt

Hidroizoliacinės ir stogų medžiagos bitumo ir polimerų pagrindu

Organinėms rišamosioms medžiagoms priskiriamos bituminės, degutinės, polimerinės medžiagos, kurios pasižymi nelaidumu vandeniui, atsparumu agresyvių skysčių, šarmų, rūgščių poveikiui, gebėjimu mažinti klampumą šildant ir didinti jį šaldant, gerai sukibti su kitomis medžiagomis – mediena, betonu ir kt., tai hidrofobinės, nesudrėkstančios ir netirpstančio vandenyje medžiagos.

Skaityti toliau...

 

 

 


Naujų ir modernizuotų pastatų optimalus energinio naudingumo lygis

Rekonstruojami, atnaujinami (modernizuojami) ar remontuojami pastatai (jų dalys), kai rekonstravimo, atnaujinimo (modernizavimo) ar remonto, kuriais atkuriamos ar pagerinamos       pastato atitvarų ir (ar) jo inžinerinių sistemų fizinės ir energinės savybės, kaina sudaro          daugiau kaip 25 procentus pastato vertės, neįskaitant žemės sklypo, ant kurio stovi pastatas, vertės, turi atitikti tokius energinio naudingumo reikalavimus:

Skaityti toliau...

 


Kas slypi po energinio naudingumo klasės raide?

Energinio naudingumo sertifikavimas – tai tokia procedūra, kurios metu yra įvertinama pastato ar jo dalies energinio naudingumo klasė bei išduodamas pastato energinio naudingumo sertifikatas. Pastatų energinio naudingumo klasė išreiškiama devynių (nuo A++ iki G) klasių sistema.

Skaityti toliau...

 

 


Kaip apskaičiuojama izoliacinių medžiagų varža

Statyboje plačiai naudojamos termoizoliacinės medžiagos, tokios kaip mineralinė vata (akmens vata, stiklo vata), polistireninis putplastis (EPS), ekstruzinis polistireninis putplastis (XPS), putų poliuretanas ir kitos medžiagos. Pagrindinės jų teigiamos savybės yra lengvumas, geros šilumos ir garso izoliacinės savybės, pakankamai didelis santykinis stipris.

Skaityti toliau...

1 2 3 4 5 6 7 8 9