Housing.lt

Gipso kartono glaistai kaina

Knauf Rotband gipsinis tinkas 30 kg

kaina 8,56€

Alpol AG T29 gipsinis tinkas 25 kg

kaina 7,55€

Knauf Rotband gipsinis sausas mišinys, naudojamas vidaus sienoms ir luboms tinkuoti. Kaip pagrindas vieno sluoksnio tinkavimui, tinkamas visų tipo mūro, bei kiti apkrovas laikantys tinkavimo pagrindai. Tinkas yra tinkamas pagrindas prieš dažant ar klijuojant tapetus. Paruoštas pagrindas su mišiniu tinkamas plytelėms klijuoti tai pat dekoratyviniams tinkams.

Sąnaudos: apie 0,9 kg/m2 sluoksnio storis - 1,0mm

Alpol AG T29 vienam gipso tinko sluoksniui tinkuoti rankiniu būdų ant sienų ir lubų, kuriuose nesusidaro drėgmė ir nesikaupia vandens garų kondensatas. Labai geras keraminių dangų, dekoratyvinio tinko, išlyginamojo glaisto, tapetų ir dažų pagrindas. Mažiausias tinko storio sluoksnis 8,0 mm. Naudoti pastato viduje.

Sąnaudos: apie 0,9 kg/m2  sluoksnio storis - 1,0mm

Multi-Finish gipsinis glaistas 25 kg

kaina 19,29€

Alpol AM 810 gipsinis glaistas 25 kg

kaina 17,25€

Multi-finish gipsinis glaistas šiurkštiems ir nelygiems paviršiams išlyginti, betoniniams elementams išlyginti ir glaistyti, tarpams ir skylėms užtaisyti, gipso plokštėms ir tinkams plonu sluoksnių padengti. Knauf Multi-finish puikiai tinka, paviršiams išlyginti, formuoti bei paruošti dažų ir tapetų dangoms. Tai pat naudojamas dekoratyviniams paviršiams patalpų viduje sukurti.

Sąnaudos: tinko sluoksnio storis 1,0 mm - 1kg/m²

Alpol AM 810 ploniems, glotniems baigiamiesiems tinko, gipskartonio plokščių, dažytų ir betono paviršių sluoksniams glaistyti. Nedideliems tinko ir betono paviršių trūkumams ir nelygumams glaistyti. Tinka naudoti vidaus sienoms ir luboms nuo drėgmės apsaugotose patalpose. Tinka glaistyti rankiniu ir mašininiu būdu.

Sąnaudos: apie 1,6 kg/m² tinko sluoksnio storis 1,0mm

Knauf Uniflott gipsinis glaistas 25 kg

kaina 27,16€

Alpol AG S24 gipsinis glaistas 20 kg

kaina 16,95€

Uniflott tvirtas gipsinis glaistas gipskartonio plokščių siūlėms, vidaus darbams, ypač aukštos kokybės su specialiais priedais. Puikiai tinka HRAK tipo siūlėms glaistyti, labai lengvai glaistomas, lengvai nuvalomas nuo įrankių, skirtas dirbti rankomis.

Sąnaudos: apie 250g - 1m siūlės

AG S24 gipskartonio plokščių sandūroms išlyginti ir tinko, gipskartonio plokščių, bei betono paviršiams glaistyti sniego baltumo glaistu rankiniu būdu. Tinka naudoti vidaus sienoms ir luboms nuo drėgmės apsaugotose patalpose. Tinka glaistyti rankiniu ir mašininiu būdu. Ypač rekomenduojamas kloti hidrodinaminiais agregatais. Gipskartonio plokščių sandūrų, užpildytų elastiniu glaistomuoju gipsu.

Sąnaudos: apie 1 kg/m² siūlės sluoksnio storis 1,0mm

Knauf Perlfix gipskartonio klijai 30 kg

kaina 8,89€

Alpol AG K11 gipskartonio klijai 20kg

kaina 5,99€

Perlfix gipskartonio plokščių klijai lengva paruošti. Norint naudoti tereikia sumaišyti su vandeniu. Ekonomiški. Patikimai pritvirtina gipskartonio plokštes. Sunaudoti per 30 minučių. Iš karto pradeda kietėti. Gerai sukimba su visomis įprastomis statybinėmis medžiagomis.

Sąnaudos:  30 kg medžiagos - 6 m²

Mažiausias klijų sluoksnio storis 1,5 cm

AG K11 šilumos ir garso izoliacijos gipskartonio ir gipso jungtinėms plokštėms klijuoti prie sienų pastatų viduje. Pagrindo tipas: betono arba gipso, keramikos, silikato ir akyto betono elemento sienos. Gipso cemento, cemento ir kalkių, kalkių tinkas, gipskartonio plokštės.

Sąnaudos: 20 kg medžiagos - 8 m²

Knauf Fugenguller gipskartonio siūlių glaistas 25kg kaina 16,09€

Alpol AG S20 gipskartonio siūlių glaistas 20 kg

kaina 10,55€

Fugenfuller gipskartonio plokščių siūlių miltelinis glaistas. Gaminamas iš gipso su specialiais priedais. Gipsinėms plokštėms rankomis glaistyti, naudojant siūlių armavimo juostas. Plonu sluoksniu gipskartonio plokštėms klijuoti. Apsauginiams tinkavimo kampukams klijuoti.

Sąnaudos: sienų klijavimas 0,8 kg/m2

AG S20 užglaistyti gipskartonio plokščių ir kitų gipso elementų sandūras, taip pat tinkui glaistyti gruntu po išlyginamuoju glaistu, nedideliems sienų ir lubų brokams užpildyti. Naudoti pastatų viduje. Gipso, keramikos, silikato, betono ir akytojo betono elementų sienos ir lubos. Gipso, cemento, cemento ir kalkių, kalkių tinkas, gipskartonio plokštės.

Sąnaudos: apie 1 kg sluoksnio storiui 1,0 mm

Knauf Betokontakt gruntas 5 kg

kaina 13,98€

Alpol AG 702 betono paviršių gruntas 5 kg

kaina 9,98€

Betokontakt neįgeriančių mineralinių paviršių gruntas. Sukibimą gerinantis gruntas skirtas tankiems ir vandenį neįgeriantiems paviršiams. Naudojamas prieš dengiant gipsiniu tinku arba klijuojant plytelę ant plytelės, aliejinių dažų vidaus darbams. Sudėtyje yra kvarcinio smėlio, sudaro šiurkščią plėvelę, todėl puikiai sukimba.

Sąnaudos: 5 kg kibiras 14-20 m², 250-350 g/m²

 

AG 702 šiurkščiam, kibumą gerinančiam sluoksniui po tinku paruošti ant betono ir keraminio pagrindo bei pagrindo įgeriamumui išlyginti ir sumažinti. Tinka naudoti viduje po gipso tinku, taip pat pastatų viduje ir išorėje po mineraliniu tinku.

Sąnaudos: 5 kg kibiras - 17- 20 m², 300 g/m²

Knauf Super-Finish universalus glaistas 28 kg

kaina 19,28€

Alpol AM 810 START universalus glaistas 25 kg

kaina 15,99€

Super-finish universalus glaistas vidaus darbams, paruoštas naudoti, turi vinilo rišiklių, gerinančių sukibimą, baltos spalvos, skirtas glaistyti įvairių tipų paviršiams. Naudojamas sienų bei lubų plokštumoms vidaus patalpose glaistyti. Tinkamas glaistyti visus įprastus mineralinius statybinius pagrindus, tokius kaip betonas, gipskartonis, cementinis ar kalkių ir cemento bei gipsinis tinkas nuo 0 iki 3 mm storio sluoksniu. Tinka glaistyti rankiniu ir mašininiu būdu.

Sąnaudos: paviršiaus glaistymas 1,6 kg/m²/1,0mm

AM 810 START universalus glaistas vidaus darbams, paruoštas naudoti, turi vinilo rišiklių, gerinančių sukibimą, baltos spalvos, skirtas glaistyti įvairių tipų paviršiams. Naudojamas sienų bei lubų plokštumoms vidaus patalpose glaistyti. Tinkamas glaistyti visus įprastus mineralinius statybinius pagrindus, tokius kaip betonas, gipskartonis, cementinis ar kalkių ir cemento bei gipsinis tinkas nuo 0 iki 3 mm storio sluoksniu. Tinka glaistyti rankiniu ir mašininiu būdu.

Sąnaudos: glaistymas 1,6 kg/m²/1,0mm

Knauf MP 75L mašininis gipsinis tinkas 30 kg

kaina 6,90€

MP 75 light lengvasis mašininis gipsinis tinkas su specialiais perlito priedais, dėl kurių tinkas yra lengvas ir ekonomiškas idealiai tinka betoninių paviršių, akytojo betono, keramzitbetonio, silikatinių plytų ir visų įprastinių plytų mūro sienų apdailai vidaus patalpose. Skirtas dirbti rankomis ir mašininiu būdu. Vidutinis tinko sluoksnio storis  10 mm, minimalus – 8 mm.

Sąnaudos: tinko sluoksnio storis 1,0 mm - 8 kg/m²