Housing.lt

Šiuolaikinės medžiagos namo pamatui ir fasado apdailai

Atlikti eksploatuojamų pastatų stebėjimai rodo, kad daugiausia problemų kyla pamatuose, žemėje įgilintose konstrukcijose tam įtakos turi susidariusi drėgmė grunte. Drėgmė atsiranda tada, kai įrengiant  pamatą  daroma uždara nuogrinda, ant jos pradeda kauptis ne tik drėgmė, bet ir įvairūs teršalai, veisiasi samanos bei kiti organizmai.

Skaityti toliau...

 

 


Dekoratyvinio tinko rūšys ir savybės. Kurį pasirinkti?

Bene populiariausi Lietuvoje yra tinkuoti ir dažyti fasadai. Tačiau pakanka vos kelerių metų, ir, ro­dos, ką tik buvusios naujos sienos prašy­te prašosi remonto. Aptrupėję kampai, įtrūkę ir įskilę paviršiai, atšokęs, atsilupęs tinkas, apsamanojusios sienos nepuošia jokio pastato. Bėda ta, kad tai - ne tik estetinė problema, tokie defektai suke­lia grandininę reakciją ir kelia grėsmę šiltinimo sistemos efektyvumui bei il­gaamžiškumui.

Skaityti toliau...

 


ALPOL nanosistemos mišiniai fasado priežiūrai

Labai dažnai sienas, fasadus ir tvorų stulpelius iš klinkerio plytų arba fasoninių elementų dengia neestetiškos, baltos apnašos, kurios pradžioje būna nedidelės, o laikui bėgant virsta nuobėgomis, kurios padengia vis didesnį plytų ir siūlių paviršių.

Skaityti toliau...

 

 


Gelžbetoninės perdangų plokštės - šiuolaikiškas statybų sprendimas

Kiaurymėtosios perdengimo plokštės projektuojamos ir gaminamos nepertraukiamo formavimo būdu, pagal užsakovo pateikta perdangų planą su nurodytomis angomis. Plokščių galinė briauna gali būti projekte numatytos geometrinės formos (pjaunama įstrižai arba laiptuotai).
Plokščių gamybai naudojama betono klasė – C35/45. Standartiniai plokščiu aukščiai yra 180, 200, 250, 300, 400 mm. Standartinis plokščiu plotis yra 1200 mm.

Skaityti toliau...

Kitas puslapis 1 2 3 4 5 6 7 8 9