Uždaryti
(0) Produktas(-ai)
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias!
Kategorijos
  Filtras
  Preferences
  Ieškoti

  Klinkerio plytelių klijavimo rekomendacijos

  Spalvų atspalvių skirtumai – kaip pasirinkti tinkamas plyteles

  Klinkerio produktų atspalvių įvairovė yra natūralus gamybos proceso rezultatas. Dėka skirtingų atspalvių, klinkeriu dengtas paviršius atrodo labai natūraliai. Visgi siekdami tokio efekto, ypač kai klijuojate fasadą arba grindis, laiptus, reikėtų nepamiršti plyteles maišyti iš įvairių pakuočių. Taip pat patartina pirkti tos pačios partijos prekes. Po 6 ar 12 mėnesių įsigytos klinkerio plytelės nuo ankstesnių gali skirtis savo atspalviu.  Plytelių klijavimo mišiniai ir siūlių užpildas - kaip pasirinkti teisingai?
  Plytelių klijavimui paruoštas paviršius turi būti lygus, kietas ir sausas. Jos neturėtų būti klijuojamos ant šlapio paviršiaus. Plytelių klijavimui ir tarpų glaistymui naudokite to pačio gamintojo mišinius, taip būsite tikri kad medžiagos kokybiškos ir atitinka visus klinkerio plytelių klijavimo ir fūgavimo reikalavimus. Nepamirškite atsižvelgti į plytelių kreivumą. Siekiant sumažinti jo įtaką galutinei fasado išvaizdai ir siekiant išgauti geresnį estetinį vaizdą, patariame palikti 10 mm sujungimo siūles.


  Klinkerinių plytelių klijai kuriuos rinktis?
  Klinkerio gaminių klijavimui naudokite atitinkamus šiam tikslui skirtus mišinius. Lauko darbams visada naudokite šalčiui atsparias medžiagas. Grindų ir laiptų plytelėms, tvoros stulpelių stogeliams ir kepurėlėms bei palangėms rekomenduojama naudoti elastingą klijinį skiedinį. Klijuodami visada laikykitės skiedinio gamintojo rekomendacijų, ypač pasirūpindami tuo, kad skiedinio storis neviršytų 5 mm. Kadangi cementavimui paruoštas pagrindas neturėtų būti lygus, paviršių subraižykite aštriu įrankiu. Tai pagerins sukibimą.

  Plytelių tarpų užpildymas sausu mišiniu (fūgavimas)
  Tarp plytelių turėtų būti paliekami tarpai. Dažniausiai naudojamas tarpų plotis yra nuo 8 iki 14 mm (mes rekomenduojame 10 mm). Sujungimai taip pat turėtų būti užpildyti mišiniu - klinkerio siūlių glaistymui. Skiedinio jungtyse turėtų būti sulig priekine apdailos dalimi, o patys tarpai turi būti šiek tiek įgaubti. Fasado klinkerio apdaila turi būti sulig tinku ant sienos. Jei apdaila išsikiša, ją būtina apsaugoti nuo besikaupiančios drėgmės. Tarpus patartina užpildyti pusiau sausu būdu.

  SUSISIEKIME