Uždaryti
(0) Produktas(-ai)
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias!
Kategorijos
  Filtras
  Preferences
  Ieškoti
  RSS

  Tinklaraštis

  Vidaus apdailos medžiagos - viskas vienoje vietoje
  Vidaus apdailos medžiagos - viskas vienoje vietoje Atsibodo senos namų sienos? Norite jas atnaujinti, bet nežinote nuo ko pradėti?
  Pamatų-fasado-sienų-tvorų hidroizoliavimas būtina pasiruošti iš anksto!
  Iš klinkerio įrengtos konstrukcijos (tvoros, atraminės sienelės, fasadai, pamatai, cokoliai) turi būti apsaugotos, kad į jas nepatektų drėgmė, kurioje yra ištirpusių mineralinių druskų. Tad taisyklingai įrengta izoliacija apsaugo konstrukciją nuo šalčio poveikio ir druskos apnašų atsiradimo.
  Klinkerinio fasado plytelių valymas ir impregnavimas - rekomendacijos
  Iš klinkerio pagamintos statybinės konstrukcijos ir architektūriniai elementai yra ilgaamžiai, elegantiški ir išskirtiniai. Jie puikiai dera su medžio, metalo ir stiklo elementais. Išskirtinis konstrukcijų iš klinkerio ilgaamžiškumas ir patrauklumas užtikrinamas tiktai tuo atveju, jeigu jos taisyklingai įrengiamos naudojant specialias klinkeriui skirtas medžiagas (skiedinius, siūlių užpildus, klijus, impregnantus).
  Siūlių užpildymo instrukcija naudojant ALPOL Nano skiedinius klinkeriui
  1. Paruošimas naudojimui. Maišo turinį (arba atmatuotą sauso gaminio kiekį) mechaninėmis priemonėmis arba rankiniu būdu sumaišykite su tiksliai atmatuotu švaraus, šalto vandens kiekiu, nurodytu ant pakuotės, kad gautumėte vientisą nusistovėjusios konsistencijos mišinį. Išmaišytą gaminį palikite pastovėti 5 minutes ir išmaišykite dar kartą. Rankiniam siūlių užpildymui rekomenduojama naudoti drėgnos žemės konsistencijos skiedinį (jis gaunamas naudojant mažesnį vandens kiekį iš nurodyto kiekių diapazono), kurį lengva uždėti ir tuo pačiu apribojama sutepimo skiediniu galimybė. Nepriimtinas tiek per didelio, tiek ir per mažo vandens kiekio naudojimas. Dėl per didelio vandens kiekio suprastėja visos skiedinio savybės: lipnumas, stiprumas, kietėjimo laikas bei atsparumas kristalizavimuisi, tai taip pat gali būti siūlių spalvos pasikeitimo priežastis. Panašus efektas gali atsirasti ir ruošiant gaminį su per mažu vandens kiekiu, jis kliudys gaminio uždėjimui, trukdys normalų kietėjimo procesą ir padidins skiedinio gebėjimą sugerti vandenį. Mišinys paruoštas su skiediniais, skirtais klinkeriui ALPOL AZ 120-126 stambiagrūdis, skiedinį su ALPOL AZ 170-176 su trasu turi būti sunaudotas per 3 valandas nuo sumaišymo su vandeniu, tuo tarpu ALPOL AZ 150-156 smulkiagrūdis atveju - per 1 valandą. Tuo atveju, jei per nurodytą laiką skiedinys ima kietėti, jį reikia vėl intensyviai išmaišyti papildomai nepilant vandens. Taip pat nepilkite ir jokių kitų medžiagų.
  Kodėl klinkerio fasadai ir sienos atrodo neestetiškai?
  Labai dažnai sienas, fasadus ir tvorų stulpelius iš klinkerio plytų arba fasoninių elementų dengia neestetiškos, baltos apnašos, kurios pradžioje būna nedidelės, o laikui bėgant virsta nuobėgomis, kurios padengia vis didesnį plytų ir siūlių paviršių. Šios kristalinės dėmės ne tik gadina klinkerio plytų sienų, fasadų ar tvorų stulpelių išvaizdą, bet ir sąlygoja siūlių, o laikui bėgant ir plytų mechaninius pažeidimus Tai yra susiję su didėjančia druskų, kurios sudaro apnašas ir dėmes, kristalizacija.
  Kodėl klinkerio fasadai ir sienos atrodo neestetiškai?
  Labai dažnai sienas, fasadus ir tvorų stulpelius iš klinkerio plytų arba fasoninių elementų dengia neestetiškos, baltos apnašos, kurios pradžioje būna nedidelės, o laikui bėgant virsta nuobėgomis, kurios padengia vis didesnį plytų ir siūlių paviršių. Šios kristalinės dėmės ne tik gadina klinkerio plytų sienų, fasadų ar tvorų stulpelių išvaizdą, bet ir sąlygoja siūlių, o laikui bėgant ir plytų mechaninius pažeidimus Tai yra susiję su didėjančia druskų, kurios sudaro apnašas ir dėmes, kristalizacija.
  Klinkerio plytelių klijavimo rekomendacijos
  Tarp plytelių turėtų būti paliekami tarpai. Dažniausiai naudojamas tarpų plotis yra nuo 8 iki 14 mm (mes rekomenduojame 10 mm). Sujungimai taip pat turėtų būti užpildyti mišiniu - klinkerio siūlių glaistymui. Skiedinio jungtyse turėtų būti sulig priekine apdailos dalimi, o patys tarpai turi būti šiek tiek įgaubti. Fasado klinkerio apdaila turi būti sulig tinku ant sienos. Jei apdaila išsikiša, ją būtina apsaugoti nuo besikaupiančios drėgmės. Tarpus patartina užpildyti pusiau sausu būdu.
  Dekoratyvinio tinko rūšys ir savybės. Kurį pasirinkti?
  Bene populiariausi Lietuvoje yra tinkuoti ir dažyti fasadai. Tačiau pakanka vos kelerių metų, ir, ro­dos, ką tik buvusios naujos sienos prašy­te prašosi remonto. Aptrupėję kampai, įtrūkę ir įskilę paviršiai, atšokęs, atsilupęs tinkas, apsamanojusios sienos nepuošia jokio pastato. Bėda ta, kad tai - ne tik estetinė problema, tokie defektai suke­lia grandininę reakciją ir kelia grėsmę šiltinimo sistemos efektyvumui bei il­gaamžiškumui.
  Gelžbetoninės perdangų plokštės - šiuolaikiškas statybos sprendimas
  Kiaurymėtosios perdengimo plokštės projektuojamos ir gaminamos nepertraukiamo formavimo būdu, pagal užsakovo pateikta perdangų planą su nurodytomis angomis. Plokščių galinė briauna gali būti projekte numatytos geometrinės formos (pjaunama įstrižai arba laiptuotai).
  Kokius blokelius rinktis - statant ekoligišką, šiltą ir tvirtą namą?
  Šiandieniniame gyvenime, norint pasistatyti namą, reiškia ieškoti ir pasirinkti – aukščiausią kokybę, geriausias medžiagas, moderniausias technologijas ir išskirtinį dizainą. Vis daugiau šeimos, bendruomenės ir planetos labui dauguma namų savininkų renkasi ekologiškas statybines medžiagas savo namams. Ekologiškas gyvenimas suprantamas įvairiai. Dažniausiai tai suprantama kaip energijos ar kitų Žemės resursų taupymas ir nenaudojimas nuodingų statybinių medžiagų. Didėjanti ekologiškų statybos produktų gausa leidžia sukurti komfortą ir unikalų stilių Jūsų namams, tuo pat metu nepakenkiant gamtai.
  SUSISIEKIME