Uždaryti
(0) Produktas(-ai)
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias!
Kategorijos
  Filtras
  Preferences
  Ieškoti

  Kokiomis savybėmis pasižymi šiuolaikiški vidaus sienų dažai?

  Vidinių sienų dažymas dabar yra sąlyginai paprastas ir milžiniškos patirties nereikalaujantis užsiėmimas. Taip yra dėl pastaraisiais metais dažų pramonėje vykusios didžiulės pažangos. Dažniausiai naudotas kalkes tinko balinimui pakeitė paruošti nauodijmui gruntuojantys ir pagrindą padedantys dažai. Nebenaudojami ir kažkada buvę populiarūs, bet sunkai paruošiami ir nepatogūs naudoti klijiniai dažai. Panašus likimas ištiko ir sunkiai naudojamus, bei sveikatai pavojingus aliejinius dažus. Užtat atsirado puikūs, šiuolaikiški, lengvai naudojami lateksiniai ir dispersiniai dažai. Neribota galimų naudoti spalvų paletė yra priežastis to, kad dabar taip greitai keičiasi spalvų mados. Tai tapo galima ir dėl to, kad šiuolaikinius dažus labai lengva naudoti ir tą padaryti gali net eilinis vartotojas. Dabar niekas nebetrukdo keisti jūsų buto apdailos. Tą galite daryti dažniau, ir patys, savarankiškai. Prie šių tendencijų puikiai tinka keletą metų vystoma patrauklių kainų ir tuo pačiu atitinkanti aukščiausius kokybės reikalavimus ALPOL vidaus dažų linija.

  Dabartinė pasiūla apima praktiškai visą produktų asortimentą pagrindinėje šio tipo produktų naudojimo srityje, nuo balto akrilinio grunto iki akrilinių-lateksinių dažų su pagerintomis abrazyvinėmis charakteristikomis ir iki lateksinių-silikoninių aukščiausios atsparumo trynimui klasės dažų.

  Akriliniai balti vidaus dažai AF 605 skirti dažyti visus organinius ir mineralinius paviršius neveikiamus drėgmės. Puikiai kompensuoja ir sumažina pagrindo įgeriamumą. Didelio baltos spalvos užpildo ir pigmentų kiekio dėka turi geras dengiamąsias savybes. Pagrindinė šių dažų panaudojimo sritis yra naujo tinko gruntavimas ir balto pagrindo uždėjimas ant paviršiaus, kuris bus dažomas spalvotais dažais. Dažai atsparūs plovimui ir šlapiam trynimui, taip pat gali sėkmingai tarnauti ir kaip baltų sienų ir lubų baigiamasis sluoksnis patalpose, kur nereikalingas dažnas ir intensyvus šių paviršių valymas. Sluoksnis sutvirtėja iki tokios būsenos, kai galima ant jo tepti kitą sluoksnį arba dažyti paviršutiniais dažais, maždaug per tris valandas. Tai leidžia greitai tęsti darbus.

  Akriliniai-lateksiniai vidaus dažai AF 610 sukuria tvirtą, elastingą, matinį, padidinto atsparumo plovimui ir šlapiam trynimui (1 klasė pagal PN-C-81914:2002 standartą ir 2 klasė pagal PN-EN 13300:2002 standartą) paviršių. Gali būti naudojami kaip baigiamasis sluoksnis tiek sausose, tiek ir periodiškai drėgmės veikiamose patalpose, tokiose kaip - vonia ar skalbykla. Šių dažų naudojimas pasiteisina patalpose, kurioms reikalingas periodiškas valymas ir plovimas, tokiose kaip virtuvės, sandėliukai, vestibiuliai ir laiptinės. Savo prieinamumo, patrauklios kainos ir aukštų techninių parametrų dažai ALPOL AF 610 yra populiariausi dažai vidaus dažų rinkoje.

  Lateksiniai-silikoniniai vidaus dažai AF 615 hibridinio aukštos klasės lateksinių rišančių medžiagų ir silikoninių dervų junginio dėka sukuria tvirtą, elastingą nepermatomą padidinto atsparumo plovimui ir šlapiam trynimui (1 klasė pagal PN-C-81914:2002 standartą ir 2 klasė pagal PN-EN 13300:2002 standartą) paviršių. Dėl šių dažų savybių jais rekomenduojama dažyti paviršius, kuriems keliami padidinti higieniniai- sanitariniai reikalavimai bei paviršius intensyviai veikiamus apkrovimo, pavyzdžiui darželiuose, mokyklose, sveikatos priežiūros įstaigose, biuruose, viešbučiuose, restoranuose, koridoriuose, laiptinėse, voniose, virtuvėse ir kitose patalpose, kur dažų sluoksniui reikalingas atsparumas dažnam plovimui. Dažai AF 610 ir AF 615 tiekiami balti ir ALPOL COLOR paletėje esančių spalvų, bei visos spalvų gamos iš spalvų pavyzdžių paletės, kurią galite rasti ALPOL verslo partnerių prekybos taškuose. Visi šie dažai blizgumo požiūriu klasifikuojami kaip matiniai, nesukeliantys nuovargio, draugiški akims. Dėl to jie plačiai ir dažnai naudojami gyvenamojo būsto statyboje. Be to jie puikiai maskuoja nedidelius pagrindo nelygumus ir defektus. Šio tipo dažų pagrindu gali būti tiek tinkamai užgrūdinti cementiniai-kalkiniai tinkai, cementiniai ir gipsiniai taip pat ir polimeriniai, gipsiniai, cementiniai ir kalkiniai apdailiniai paviršiai, gipso kartono plokštės taip pat ir gerai su paviršiumi sukibę dispersinių ir mineralinių dažų sluoksniai. Visus dažus galima tepti rankiniu būdu, naudojant volelį ar teptuką, o taip pat ir purkšti. Šie gaminiai yra draugiški aplinkai. Apibūdinami kaip turintys labai žemą kvapo lygį ir atitinkantys galiojančius direktyvos 2004/42/EC reikalavimus dėl lakiųjų organinių junginių. Gaminiai turi Valstybinės Higienos Tarnybos sertifikatą liudijantį atitikimą higienos reikalavimams taikomiems gaminiams, naudojamiems pastatų viduje, įskaitant mišrias visuomenines patalpas, taip pat sveikatos priežiūros įstaigų bei švietimo ir mokymo įstaigų patalpas.

  SUSISIEKIME